Mados patarimai žemaūgėms

Standartinis

Kai visa mados industrija tiesiog dievina aukštas manekenes, kurių ūgis, apsiavus aukštesnius kulniukus, gali siegrožiskti bene 2 metrus, ką daryti, jei esi tikrai žema? Bet juk mada labiausiai myli proporcijas. Ir nesvarbu koks jūsų ūgis ar svoris, svarbiausia, pasirinkti drabužius, kurie išryškins jūsų privalumus ir paslėps trūkumus. Šį kartą keli patarimai žemoms merginoms ir moterims.

  • Jums puikiai tinka 2/3 ir 1/3 taisyklė. Ji reiškia, kad dažniau dėvėkite tokius drabužius, kurie jūsų siluetą perskiria ne per pusę, bet paskirstykite savo figūrą 2/3 ir 1/3 principu, pvz. kelnės paaukštintu liemeniu ir į jas sukišti marškinukai.
  • Gražiai atrodysite dėvėdama drabužius su V tipo apykakle. Tokia apykaklė ilgina kaklą, išryškina krūtinės sritį.
  • Prisimenat Gabi iš Nusivylusių namų šeimininkių? Kaip ji visur lakstydavo su mažomis aptemtomis suknelėmis? Būtent tokios aptemptos suknelės šiek tiek aukščiau kelių labiausiai tinka žemoms merginoms.
  • Venkite įvairiaspalvių drabužių ir daugybės spalvų. Mados žinovai pataria apsistoti ties dviem arba trimis spalvomis.
  • Jums labiausiai tinka figūrą pabrėžiantys drabužiai, venkite apkritusių ir daugiasluoksių derinių, su kuriais atrodysite dar žemesnė nei esate.
  • Neprašausite pasirinkusi sukneles ar kitus drabužius su vertikaliais dryžiais, kurie optiškai ilgina siluetą. ir priešingai, venkite visų horizontalių linijų.
  • Jei dėvite diržą, pasistenkite, kad jis būtų tokios pačios spalvos kaip ir kelnės ar sijonas. Ši gudrybė padeda prailginti jūsų apatinę dalį.
  • Venkite didelių rankinių ir aksesuarų.
  • Jei būtinai norite paaugti, rinkitės aukštakulnius. Tai lengviausias būdas būti aukštesne.
  • Pasisemkite idėjų iš pasaulinio garso moterų, kurios savo ūgį paverčia privalumų. Jų yra tikrai daug: Mary Kate ir Ashley Olsen, Nicole Richie, Reese Witherspoon, Halle Berry, Jennifer Aniston, Mila Kunis ir Salma Hayek. Jos visos žavios ir stilingos moterys.

Beje, nemanykite, kad pagrindinis jūsų tikslas tapti optiškai aukštesne, pagrindinis jūsų tikslas pabrėžti tai, ką turit geriausia.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s